استخدام در مرکز کامپیوتر اهواز دیجیتال

اهواز دیجیتال؛ یکی از بزرگ ترین فروشگاه های اینترنتی و تخصصی کامپیوتر، لپ تاپ و ماشین های اداری در استان خوزستان و پیشرو در دنیای فناوری اطلاعات کشور، در نظر دارد تا از میان علاقمندان به دنیای دیجیتال، تعدادی نیروی آقا، با انگیزه و علاقه مند به انجام کار های تیمی و با آشنایی بسیار خوب در زمینه ی سخت افزار و قطعات کامپیوتر و لپ تاپ و همچنین ماشین های اداری را با شرایط مناسب به صورت تمام وقت استخدام کند.

 

مجموعه اهواز دیجیتال افراد با انگیزه، منظم، توانمند و دارای معلومات در زمینه کامپیوتر، لپ تاپ و سخت افزار را بعد از بررسی اطلاعات فرم ارسالی از سمت کارجو میپذیرد.

پس اگر به حضور در مجموعه ای جوان و فعال علاقمند هستید و تمایل دارید در فرصت‌های شغلی اعلام شده به تیم ما بپیوندید، با ذکر عنوان شغلی مورد نظر با ما در تماس باشید.

استخدام در اهواز دیجیتال

فرم استخدام اهواز دیجیتال

لطفا اطلاعات خواسته شده در فرم استخدام زیر را به دقت مطالعه و پر کرده و پس از بازنگری و تایید صحت اطلاعات وارد شده دکمه ثبت درخواست را در انتهای فرم کلیک کنید تا اطلاعات شما در بانک اطلاعاتی ما ثبت گردد.

مدیران مجموعه اهواز دیجیتال پس از بررسی های لازم و در صورت صلاح دید اطلاعات شما را تایید کرده و با شما تماس خواهند گرفت.

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.