برطرف کردن ارور 0x80070035
برطرف کردن ارور 0x80070035

حل مشکل ارور 0x80070035

حتما شما هم در شبکه داخلی خود از ویندوز 10 استفاده میکنید و قصد دارید فایل ها و یا پرینتر را در این شبکه به اشتراک بگذارید ولی با ارور 0x80070035 مواجه شدید و نتوانستید در شبکه کامپیوتر ها رو ببینید.

شرکت مایکروسافت در آپدیت های جدید ویندوز 10 (از نسخه 1709 به بعد) به دلایل امنیتی اقدام به بستن سرویس SMB کرده و اینکار متاسفانه باعث ایجاد مشکل در ارتباط بین کامپیوتر های درون شبکه های داخلی گردیده است.

ما در مقاله آموزش فعال سازی SMB در ویندوز 10 بطور کامل روش فعال سازی و نصب این سرویس را بیان کرده ایم.

بنابراین توصیه اکید ما برای رفع کامل و صحیح این مشکل ابتدا مطالعه و پیاده سازی آموزش آن مقاله است و سپس ادامه روند این آموزش تا رفع کامل مشکل.

در نسخه های قبلی ویندوز با خاموش کردن فایروال ویندوز و یا آنتی ویروس امکان رفع این مشکل به سادگی وجود داشت ولی در نسخه ها و آپدیت های جدید ویندوز 10 این امکان وجود ندارد و همچنان با ارور 0x80070035 مواجه میشویم.

آموزش رفع مشکل ارور 0x80070035

برای رفع ارور 0x80070035 باید از طریق رجیستری ویندوز مقادیری را تصحیح یا اضافه نمایید.

برای این کار با استفاده از کلید های ترکیبی Windows + R پنجره Run را باز کرده و دستور regedit را تایپ نموده و کلید اینتر و یا دکمه OK را بزنید.

پس از باز شدن برنامه ویرایش رجیستری ویندوز وارد مسیر زیر شوید :

Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\LanmanWorkstation\Parameters

در استفاده از رجیستری ویندوز کاملا دقت کنید که سایر موارد را تغییر نداده و یا مسیر را اشتباه نروید تا عملکرد ویندوز شما دچار اختلال نشود

در این بخش بدنبال گزینه AllowInsecureGuestAuth بگردید.

اگر وجود داشت مقدار value data را از 0 به 1 تغییر داده و Ok را کلیک کنید

و اگر چنین گزینه ای نبود آنرا ایجاد کنید (به حروف کوچک و بزرگ بسیار دقت کنید AllowInsecureGuestAuth )

برای ایجاد گزینه AllowInsecureGuestAuth روی کادر سفید رنگ بخش سمت راست کلیک کرده و از منوی باز شده گزینه New و سپس DWORD 32bit را انخاب کرده و نام کلید جدید را AllowInsecureGuestAuth قرار بدید.

بعد از انجام کلیه مراحل پنجره رجیستری را بسته و یکبار ویندوز را ریست کرده و به راحتی از امکانات شبکه داخلی خود لذت ببرید.

در صورت وجود هرگونه ابهام و یا سوال در این خصوص از طریق ارسال دیدگاه موضوع را مطرح کرده تا شما را راهنمایی کنیم.

اشتراک گذاری